Допомагали ідентифікувати полонених українців - завершено розслідування

ДБР завершило спеціальне досудове розслідування відносно двох колишніх правоохоронців Луганщини, які працюють у так званому «міністерстві держбезпеки лнр» та направило обвинувальні акти до суду.
На веб-сайті бюро повідомляється, що після тимчасової окупації рф частини Луганської області у 2014 році двоє правоохоронців залишились на окупованій території та добровільно погодилися співпрацювати з окупантами. Вони обійняли посади у «міністерстві державної безпеки лнр».
Ці правоохоронці продовжують свою «службу» на окупантів та збирають інформацію відносно полонених військовослужбовців Збройних сил України, бійців ТРО та своїх колишніх колег.
Експравоохоронці обвинувачуються у дезертирстві та участі у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 408, ч. 1 ст. 258-3 КК України), за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.
Процесуальне керівництво здійснює Луганська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил.
Читайте також
—
Повідомлено про підозру колишнім посадовцям прокуратури Кіровоградської області в отриманні неправомірної вигоди

Правоохоронці викрили «ухилянтські схеми» у різних регіонах України - СБУ

Вбивство з використанням метадону військовослужбовця на замовлення спецслужб рф : підозрюється 17-річна мешканка Бердичева
