Кіберполіція викрила групу, що підробляла документи на Одещині

На Одещині викрито групу зловмисників у виготовленні підроблених документів державного зразка.
Зазначається, що до складу злочинного угруповання входило 12 осіб, які у соцмережах, месенджерах та на різних вебресурсах пропонували клієнтам виготовлення підроблених документів. Особи займалися "виготовленням" водійських посвідчень, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, медичних довідок для водіїв та нотаріальних довіреностей.
Вартість послуг становила від 4-х до 9-ти тисяч гривень. Щомісячні орієнтовні прибутки фігурантів складали близько 5 мільйонів гривень, які зловмисники конвертували у криптовалюту.
Відкрито кримінальні провадження за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 358, ч. 3 ст. 199, ч. 2 ст. 361 Кримінального кодексу України. Особам загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Джерело: Телеграм-канал CyberpoliceUA



