НАБУ повідомляє про завершення розслідування щодо голови Харківської облради

НАБУ і САП завершили розслідування стосовно голови Харківської обласної ради, його заступника (посади вказані на момент вчинення злочину), а також спільника-адвоката, підозрюваних в одержанні неправомірної вигоди у 1,05 млн грн. 7 липня 2022 року стороні захисту відкрили матеріали слідства для ознайомлення перед скеруванням обвинувального акта до суду. Дії голови та його заступника кваліфікували за ч. 4 ст. 368 КК України, а спільника – за ч.5 ст.27, ч.4 ст. 368 КК України.
Слідством встановлено, що на початку 2021 року голова Харківської обласної ради у змові зі своїм заступником вимагав та одержав неправомірну вигоду у 1,05 млн грн за залишення на займаній посаді керівника обласного комунального підприємства, засновником якого є Харківська обласна рада. Впродовж першого півріччя 2021 року посадовці отримали кошти чотирма траншами за посередництва спільника-адвоката.
У липні 2021 року заступника голови та його спільника викрили та затримали після одержання останньої частини неправомірної вигоди у 350 тис. грн. Після чого їм повідомили про підозру. У серпні 2021 року за дорученням виконувача обов’язків Генерального прокурора повідомлено про підозру і голові Харківської обласної ради.
Джерело: веб-сайт НАБУ.
Читайте також
—
Вбивство з використанням метадону військовослужбовця на замовлення спецслужб рф : підозрюється 17-річна мешканка Бердичева

Завершено слідство щодо високопосадовців Державної податкової служби України, зловживання яких спричинило 147 млн грн збитків

Обвинувальний акт стосовно керівниці депутатської фракції у Верховній Раді України спрямовано до суду
