Перейти до основного змісту
Українське Право
Головна Практика Практика правоохоронних органів Правоохоронці, які перейшли на бік окупантів, отримали підозру

Правоохоронці, які перейшли на бік окупантів, отримали підозру

· 14:09
Правоохоронці, які перейшли на бік окупантів, отримали підозру

Державне бюро розслідувань застерігає усіх чиновників та правоохоронців від співпраці з російсько-окупаційними військами, оскільки суворе покарання за такі злочини є невідворотним.

На веб-сайті ДБР зазначається про повідомлення про підозру у державній зраді правоохоронцям, які вирішили «служити» російсько-окупаційним військам.

Відповідно до даних слідства один із чоловіків в якості нагороди за свою співпрацю з рф очолив створену ворогом у Мелітопольському районі так звану «народну міліцію», організовує незаконну діяльність і схилив до співпраці з ворогом інших колишніх співслужбовців.

Також за зраду та перехід на бік окупантів працівники Бюро повідомили про підозру двом правоохоронцям з Бердянська, які за власним бажанням пішли на службу до каральних органів на тимчасово окупованих територіях.

Правоохоронці підозрюються у державній зраді - ч. 2 ст. 111 КК України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна.

Джерело: веб-сайт ДБР.

Поділитись: