Правоохоронці, які перейшли на бік окупантів, отримали підозру

Державне бюро розслідувань застерігає усіх чиновників та правоохоронців від співпраці з російсько-окупаційними військами, оскільки суворе покарання за такі злочини є невідворотним.
На веб-сайті ДБР зазначається про повідомлення про підозру у державній зраді правоохоронцям, які вирішили «служити» російсько-окупаційним військам.
Відповідно до даних слідства один із чоловіків в якості нагороди за свою співпрацю з рф очолив створену ворогом у Мелітопольському районі так звану «народну міліцію», організовує незаконну діяльність і схилив до співпраці з ворогом інших колишніх співслужбовців.
Також за зраду та перехід на бік окупантів працівники Бюро повідомили про підозру двом правоохоронцям з Бердянська, які за власним бажанням пішли на службу до каральних органів на тимчасово окупованих територіях.
Правоохоронці підозрюються у державній зраді - ч. 2 ст. 111 КК України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна.
Джерело: веб-сайт ДБР.
Читайте також
—
Вбивство з використанням метадону військовослужбовця на замовлення спецслужб рф : підозрюється 17-річна мешканка Бердичева

Завершено слідство щодо високопосадовців Державної податкової служби України, зловживання яких спричинило 147 млн грн збитків

Обвинувальний акт стосовно керівниці депутатської фракції у Верховній Раді України спрямовано до суду
