СБУ: Українські захисники так затисли окупантів на Харківщині, що ті вже місяць не можуть виконати наказ про наступ (аудіо)
· 12:03

На веб-сайті Служби безпеки України повідомляють, що окупанти на Харківщині вже місяць не можуть виконати наказ про наступ.
Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яку вдалося перехопити СБУ.
«Да уже месяц в этой деревне сидим! Ни*уя в наступление не можем двинуть нормально. Укры въе*ывают и въе*ывают наше подразделение, не дают двинуться», – розказує російський окупант своєму другу, який також воює у лавах рашистів, але на іншому напрямку.
Ворог визнає високий рівень підготовки та ефективність роботи українських захисників, тож бажаючих йти в наступ немає.
«Наши все в панике… Никто не хочет в наступление идти. Технику разъе*али, миномёты разъе*али – всё пиз*ец, остались без ни*уя. Вот наступление. И так неделю…» – жаліється рашист.
Сподіваємося, зовсім скоро так говоритимуть окупанти по всій лінії фронту.
Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яку вдалося перехопити СБУ.
«Да уже месяц в этой деревне сидим! Ни*уя в наступление не можем двинуть нормально. Укры въе*ывают и въе*ывают наше подразделение, не дают двинуться», – розказує російський окупант своєму другу, який також воює у лавах рашистів, але на іншому напрямку.
Ворог визнає високий рівень підготовки та ефективність роботи українських захисників, тож бажаючих йти в наступ немає.
«Наши все в панике… Никто не хочет в наступление идти. Технику разъе*али, миномёты разъе*али – всё пиз*ец, остались без ни*уя. Вот наступление. И так неделю…» – жаліється рашист.
Сподіваємося, зовсім скоро так говоритимуть окупанти по всій лінії фронту.
Поділитись:
Читайте також
—
Повідомлено про підозру колишнім посадовцям прокуратури Кіровоградської області в отриманні неправомірної вигоди

Правоохоронці викрили «ухилянтські схеми» у різних регіонах України - СБУ

Вбивство з використанням метадону військовослужбовця на замовлення спецслужб рф : підозрюється 17-річна мешканка Бердичева
