Спецоперація фсб із дискредитації ОБСЄ
· 11:39

Служба безпеки України повідомляє, що спецслужби рф провели серію провокацій у тимчасово окупованих районах півдня та сходу України.
Зазначається, що ворог планував зробити постановочні сюжети для ЗМІ, щоб звинуватити працівників ОБСЄ у нібито шпигунстві на користь СБУ, скомпрометувати Місію та поставити під сумнів її об’єктивність. Для збору «доказової бази» загарбники незаконно вдиралися до помешкань працівників ОБСЄ та «вибивали» з них компрометуючу інформацію.
У тимчасово окупованому Херсоні співробітники фсб, представляючись працівниками СБУ, під відеозапис змусили працівника моніторингової Місії ОБСЄ підписати «угоду про негласну співпрацю». Також кількох працівників Місії окупанти затримали і намагалися скомпрометувати.
А з 16 по 23 травня співробітники фсб, погрожуючи вбивством, змусили працівників місії на камеру «свідчити» про пограбування офісу нібито українськими правоохоронцями. Хоча рашисти до того 5 разів приїздили та грабували його.
Джерело: веб-сайт СБУ
Поділитись:



