Завдяки чатботу СБУ ліквідовано російських генералів
· 09:58

Служба безпеки України повідомляє, що телеграм-бот @stop_russian_war_bot, створений СБУ на початку повномасштабного вторгнення рф, отримав більше 100 тис. повідомлень від українців. Це дозволило знищити сотні одиниць ворожої техніки і навіть ліквідувати декількох російських генералів.
Зазначається, що на цей бот можна повідомляти дані про колаборантів, злочини, пов’язані із фейковими референдумами рф на тимчасово окупованих територіях, факти мародерства та воєнні злочини.
Поділитись:
Читайте також
—
Вбивство з використанням метадону військовослужбовця на замовлення спецслужб рф : підозрюється 17-річна мешканка Бердичева

Завершено слідство щодо високопосадовців Державної податкової служби України, зловживання яких спричинило 147 млн грн збитків

Обвинувальний акт стосовно керівниці депутатської фракції у Верховній Раді України спрямовано до суду
