Державна зрада за платню - викрито мешканку Одеси
· 22:27

Мешканка Одеси «була на зарплаті» у фсб - СБУ завершила досудове розслідування щодо зрадниці.
Особу викрили і затримали кіберфахівці Служби безпеки в серпні цього року у результаті спецоперації в Одесі, - повідомляється у телеграм-каналі СБУ.
За регулярну грошову «винагороду» від окупантів їхня поплічниця збирала розвіддані про місця базування Сил оборони на території обласного центру.
Крім того, після ворожих повітряних атак на місто вона обходила постраждалі вулиці та фіксувала наслідки «прильотів».
За кожне виконане завдання російська агентка отримувала від свого «куратора» з фсб до 20 тис. у гривневому еквіваленті. «Суми» надходили у виді криптовалюти на електронний гаманець фігурантки.
Розвідінформація потрібна була загарбникам для підготовки нових та коригування повторних повітряних ударів по Одесі із застосуванням крилатих або балістичних ракет та дронів-камікадзе.
Для конспірації постійно змінювала мобільні номери і телефони.
Під час обшуків за місцем проживання фігурантки виявлено банківські картки і засоби зв’язку із доказами її розвідувально-підривної діяльності на користь рф.
Наразі дії зловмисниці кваліфіковано за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Обвинувальний акт скеровано до суду. Їй загрожує довічне ув’язнення.
Джерело: телеграм-канал Служби
Поділитись:



