Голова НАДС про роботу держслужбовців в окупації
· 08:48

Голова Нацагентства України з питань державної служби Наталія Алюшина розповіла про те, як працюють держслужбовці на окупованих територіях і в районах бойових дій. За її словами, більше 3 тисяч державних службовців стали до лав ЗСУ.
Зазначається, що в окупації і в районах бойових дій нині перебуває близько 5.5 тисяч держслужбовців, які увесь час війни штатно або дистанційно виконують свої обов’язки.
Також повідомлено, що ворог чинить злочинний тиск на держслужбовців: 39 з них загинули, 56 – поранено, 141 – зникли безвісти. Проте, за словами голови НАДС, практично усі – вірні Україні. Відомо лише поодинокі випадки їх переходу на бік ворога.
Поділитись:



