ГУР МО щодо звільнення полонених
· 14:36

Головне управління розвідки МО повідомляє, що проведено черговий обмін полоненими, завдяки якому додому повернулись 144 українських захисники.
Зазначається, що це найбільший обмін від початку повномасштабного російського вторгнення. Зі 144 звільнених – 95 оборонців «Азовсталі». Серед них – 43 військовослужбовці полку «Азов».
▪ Загалом звільнено
59 бійців Національної гвардії;
30 – Військово-морських сил;
28 – Збройних сил України;
17 – Державної прикордонної служби України;
9 – Територіальної оборони;
1 – Національної поліції України.
З них 23 офіцери та 69 військовослужбовців сержантського та старшинського складу. Найстаршому зі звільнених виповнилось 65 років, наймолодшому – 19.
ГУР МО інформує, що звільнені українці мають важкі ушкодження: вогнепальні та осколкові поранення, вибухові травми, опіки, переломи, ампутації кінцівок, але зараз вони отримують належну невідкладну медичну та психологічну допомогу.
В свою чергу, Координаційний штаб продовжує свою роботу з повернення усіх полонених захисників.
Джерело: Сторінка ГУР МО у соцмережі ФБ
Поділитись:



