ГУР МО щодо звільнення полонених
· 14:36

Головне управління розвідки МО повідомляє, що проведено черговий обмін полоненими, завдяки якому додому повернулись 144 українських захисники.
Зазначається, що це найбільший обмін від початку повномасштабного російського вторгнення. Зі 144 звільнених – 95 оборонців «Азовсталі». Серед них – 43 військовослужбовці полку «Азов».
▪ Загалом звільнено
59 бійців Національної гвардії;
30 – Військово-морських сил;
28 – Збройних сил України;
17 – Державної прикордонної служби України;
9 – Територіальної оборони;
1 – Національної поліції України.
З них 23 офіцери та 69 військовослужбовців сержантського та старшинського складу. Найстаршому зі звільнених виповнилось 65 років, наймолодшому – 19.
ГУР МО інформує, що звільнені українці мають важкі ушкодження: вогнепальні та осколкові поранення, вибухові травми, опіки, переломи, ампутації кінцівок, але зараз вони отримують належну невідкладну медичну та психологічну допомогу.
В свою чергу, Координаційний штаб продовжує свою роботу з повернення усіх полонених захисників.
Джерело: Сторінка ГУР МО у соцмережі ФБ
Поділитись:
Читайте також
—
Уряд затвердив Порядок обмеження військовослужбовців у відвідуванні гральних закладів та участі в азартних іграх

Інформація про відсіч збройної агресії рф проти України станом на 24 червня 2026 року

ВРП ухвалила рішення про внесення Президентові України подань про призначення п’ятьох суддів до апеляційних судів
