На Київщині відкрили три поліцейські станції

Портал МВС повідомляє, що з травня запрацювали поліцейські станції у Гірській, Дівичківській та Яготинській територіальних громадах. На службу тут заступатимуть офіцери громад, які отримали сертифікати про завершення навчання, помпові рушниці та ключі від службових авто.
До Гірської громади входять села Гора, Мартусівка, Ревне та Займище, які обслуговуватиме лейтенант поліції Ярослав Шумко. Поліцейська станція розташована у селі Гора, вул. Центральна, 5.
До складу Дівичківської громади входять села Веселе, Гречаники, Дівички, Єрківці, Кавказ, Ковалин та Стовп’яги, які обслуговуватиме лейтенант поліції В’ячеслав Андрієвський. Поліцейська станція працює в селі Дівички по вул. Сонячна, 1-а.
До Яготинської громади увійшли села Годунівка, Лемешівка, Жоравка, Лозовий Яр, Двірківщина, Червоне та Сулимівка, які обслуговуватиме майор поліції Юрій Чупрун. Саме в селі Годунівка знаходиться поліцейська станція за адресою: вул. Перемоги, 81.
Читайте також
—
Уряд ухвалив постанову про запровадження мотиваційних чинників для військовослужбовців, встановлення особливостей проходження військової служби за контрактом в умовах воєнного стану

Інформація про відсіч збройної агресії рф проти України станом на 16 червня 2026 року

Обрано склад Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України
