Одещина під терористичними ударами рашистських військ
· 22:01

Одеса та регіон упродовж останніх трьох діб зазнали масованих комбінованих ракетно-дронових атак рашистських військ.
Агресор обрав цілями енергетичну, критичну інфраструкутру, а також портові споруди та судна у портах Одеси і Чорноморська.
Нічні атаки супроводжувались ударами по об'єктах електро-, водо- і тепло-постачання. Удари наносились до стану знищення таких об'єктів з тим, щоб унеможливити подальші умови життєдіяльності у населених пунктах, насамперед, в Одесі.
У ніч на 12 грудня ворожі БПЛА пошкодили об'єкти електропостачання, знеструмленими виявились житлові квартали, цивільні підприємства.
Вдень 12 грудня рф завдала ударів по двох одеських портах - повідомляє УНІАН. В результаті, зокрема, в Одеському порту поранення дістав працівник приватної компанії, пошкоджений контейнерний перевантажувач. У порту "Чорноморськ" під удар потрапив пором під прапором Туреччини, на борту судна виникла пожежа. Через кілька годин, ввечері 12 грудня, ворог знову атакував Одеський регіон. Знов сталося пошкодження об’єкта портової інфраструктури – це була друга атака по цьому об’єкту за один день.
У Повітряному командування "Південь" повідомили , що у ніч на 13 грудня противник завдав чергового комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування. Протиповітряною обороною півдня України збито/подавлено 9 крилатих ракет "Калібр", 4 крилаті ракети "Іскандер-К" і 165 ворожих БпЛА різних типів, зокрема Shahed, "Гербера" та інших.
Через удари у місті зникло тепло, вода та світло. Не працює міський електротранспорт, бювети переведені на генератори, у місті організовано підвіз технічної води. Коли буде відновлено енергопостачання, невідомо через значні пошкодження. Це була наймасованіша атака на регіон та, зокрема, безпосередньо на Одесу з початку повномасштабного вторгнення РФ.
Атака по Одесі та області ворожих БПЛА продовжувалася 14 грудня. Одеса зазнала удару, якого не переживала з часів Другої світової війни. Незважаючи на постійні атаки з повітря ворожих ракет та БПЛА, на вечір 14 грудня відновлено у більшості споживачів водопостачання, роботи на об'єктах електропостачання продовжуються.
Про вразливість Одеси неодноразово стверджували фахівці, акцентуючи увагу на проблемності захисту від БПЛА та ракет, які здійснюють удари з моря. За наслідками останніх масованих ударів закономірним є питання щодо необхідності посилення захисту об'єктів критичної інфрастуркутури, портів, а насамперед - електропостачання.
Одесити стійко переносять терористичні атаки, що були розраховані на паніку та розпач. Натомість атаки на життєзабезпечення людей підлягають більш жорсткій правовій кваліфікації, адже правоохоронними органами продовжуються документування кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.438 КК України.
Агресор обрав цілями енергетичну, критичну інфраструкутру, а також портові споруди та судна у портах Одеси і Чорноморська.
Нічні атаки супроводжувались ударами по об'єктах електро-, водо- і тепло-постачання. Удари наносились до стану знищення таких об'єктів з тим, щоб унеможливити подальші умови життєдіяльності у населених пунктах, насамперед, в Одесі.
У ніч на 12 грудня ворожі БПЛА пошкодили об'єкти електропостачання, знеструмленими виявились житлові квартали, цивільні підприємства.
Вдень 12 грудня рф завдала ударів по двох одеських портах - повідомляє УНІАН. В результаті, зокрема, в Одеському порту поранення дістав працівник приватної компанії, пошкоджений контейнерний перевантажувач. У порту "Чорноморськ" під удар потрапив пором під прапором Туреччини, на борту судна виникла пожежа. Через кілька годин, ввечері 12 грудня, ворог знову атакував Одеський регіон. Знов сталося пошкодження об’єкта портової інфраструктури – це була друга атака по цьому об’єкту за один день.
У Повітряному командування "Південь" повідомили , що у ніч на 13 грудня противник завдав чергового комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування. Протиповітряною обороною півдня України збито/подавлено 9 крилатих ракет "Калібр", 4 крилаті ракети "Іскандер-К" і 165 ворожих БпЛА різних типів, зокрема Shahed, "Гербера" та інших.
Через удари у місті зникло тепло, вода та світло. Не працює міський електротранспорт, бювети переведені на генератори, у місті організовано підвіз технічної води. Коли буде відновлено енергопостачання, невідомо через значні пошкодження. Це була наймасованіша атака на регіон та, зокрема, безпосередньо на Одесу з початку повномасштабного вторгнення РФ.
Атака по Одесі та області ворожих БПЛА продовжувалася 14 грудня. Одеса зазнала удару, якого не переживала з часів Другої світової війни. Незважаючи на постійні атаки з повітря ворожих ракет та БПЛА, на вечір 14 грудня відновлено у більшості споживачів водопостачання, роботи на об'єктах електропостачання продовжуються.
Про вразливість Одеси неодноразово стверджували фахівці, акцентуючи увагу на проблемності захисту від БПЛА та ракет, які здійснюють удари з моря. За наслідками останніх масованих ударів закономірним є питання щодо необхідності посилення захисту об'єктів критичної інфрастуркутури, портів, а насамперед - електропостачання.
Одесити стійко переносять терористичні атаки, що були розраховані на паніку та розпач. Натомість атаки на життєзабезпечення людей підлягають більш жорсткій правовій кваліфікації, адже правоохоронними органами продовжуються документування кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.438 КК України.
Поділитись:



