Перейти до основного змісту
Українське Право
Головна Новини Україна Підписано угоду про безвіз між Україною та Індонезією

Підписано угоду про безвіз між Україною та Індонезією

· 14:37
Підписано угоду про безвіз між Україною та Індонезією

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і міністерка закордонних справ Індонезії Ретно Марсуді підписали угоду про безвіз між Україною та Індонезією, - повідомляє телеграм-канал МЗС.

Зазначається, що угода дозволить безвізові подорожі:

- строком до 30 днів протягом кожного візиту громадян України в Індонезію
- строком до 30 днів протягом 60 днів для громадян Республіки Індонезія, які прибувають до України

Також повідомляється, що громадяни України мають можливість безвізового в’їзду до Індонезії з 2016 року за одностороннім рішенням індонезійської сторони.

Поділитись: