Підписано угоду про безвіз між Україною та Індонезією
· 14:37

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і міністерка закордонних справ Індонезії Ретно Марсуді підписали угоду про безвіз між Україною та Індонезією, - повідомляє телеграм-канал МЗС.
Зазначається, що угода дозволить безвізові подорожі:
- строком до 30 днів протягом кожного візиту громадян України в Індонезію
- строком до 30 днів протягом 60 днів для громадян Республіки Індонезія, які прибувають до України
Також повідомляється, що громадяни України мають можливість безвізового в’їзду до Індонезії з 2016 року за одностороннім рішенням індонезійської сторони.
Поділитись:



