Ратифіковано Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству
· 07:06

20 червня Верховна Рада України ратифікувала Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству (Стамбульська конвенція). Документ запроваджує міжнародний стандарт захисту жінок від усіх форм насильства, включно з домашнім та дозволяє створювати нові можливості міжнародного співробітництва для захисту громадян, - повідомляє Урядовий портал.
Ратифікація Конвенції дозволить Україні стати частиною незалежного міжнародного моніторингу та отримати підтримку для посилення національних зусиль у боротьбі з насильством, а також посилить юридичні механізми для переслідування іноземних громадян, що вчинили злочини, пов’язані із насильством, не лише в Україні, але й за кордоном.
Поділитись:



