З початку вторгнення рф зникли безвісти понад 2400 цивільних осіб

Заступник Міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко та фахівці інформаційно-аналітичних підрозділів МВС та Нацполіції України зустрілися з представниками Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти (МКЗБ).
Заступник Міністра внутрішніх справ України повідомив, що з початку вторгнення рф зникли безвісти понад 2400 цивільних осіб.
Зазначається, що представники МКЗБ запевнили у готовності допомагати українському Урядові в пошуку зниклих безвісти українців, використовуючи попередній досвід збору інформації та референтних зразків під час пошуку зниклих безвісти осіб та застосовуючи можливості пошукової системи Міжнародної комісії, яка сьогодні має представництва у 60 країнах.
Сторони обговорили технічні аспекти синхронізації Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, держателем якого є МВС, та пошукової системи МКЗБ, а також можливість максимальної автоматизації обміну інформацією.
Джерело: Урядовий портал.



