Відчуження земельної ділянки аеропорту "Ужгород" - повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури, як повідомляє Офіс Генерального прокурора, колишній очільниці одного з департаментів Ужгородської міської ради повідомлено про підозру у незаконній приватизації комунального майна та зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 233, ч. 2 ст. 364 КК України).
За даними слідства, дії підозрюваної призвели до незаконної передачі у власність товариства земельної ділянки під стоянкою для літаків на території міжнародного аеропорту «Ужгород».
Посадовиця, виконуючи обов’язки директора департаменту, від імені міської ради уклала договір купівлі-продажу землі. При цьому вимоги законодавства, згідно з якими землі авіаційного транспорту не можуть вибувати із комунальної власності та не підлягають приватизації були відверто проігноровані.
Відтак товариство придбало 0,2 га землі на території аеропорту за більш ніж удвічі заниженою вартістю. Надалі воно відчужило її громадянину, у власності якого ділянка перебуває і сьогодні.
Досудове розслідування здійснює ТУ БЕБ в Закарпатській області.
Водночас прокуратура заявила позов для повернення місту цієї земельної ділянки на території аеропорту. Наразі він перебуває на розгляді у суді.



