Незаконна приватизація на 80 млн грн - справу направлено до суду

ДБР повідомляє про завершення досудового розслідування кримінального провадження щодо незаконної приватизації нерухомості у центрі Києва. Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 233 КК України (незаконна приватизація державного, комунального майна), ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення) направлено до суду.
Зазначається, що у справі обвинувачуються колишній директор держпідприємства, яке входить до сфери управління Національного космічного агентства та ексзаступник голови Фонду держмайна.
За даними слідства на балансі підприємства знаходилось нежитлове приміщення на одній з вулиць Печерського району міста Києва, яке згідно з законодавством не підлягало приватизації, проте у 2011 році було незаконно передано у власність комерційній структурі.
Так, організатори внесли завідомо недостовірні відомості у договір купівлі-продажу приміщення, а також підробили звіт про використання коштів, отриманих від протиправного відчуження, що спричинило втрату майна державою на понад 80 млн грн.



