Обстріл цивільних об’єктів на Одещині - розпочато розслідування

СБУ невідкладно розпочала розслідування ракетного обстрілу цивільних об’єктів в Одеській області, провадження відкрито за ч.2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни), - повідомляється на веб-сайті Служби.
Зазначається, що ракетний удар окупанти завдали вночі літаками стратегічної авіації «Ту-22» – ворог вдарив трьома ракетами Х-22 по дев'ятиповерховому житловому будинку та двом базам відпочинку у Білгород-Дністровському районі.
Підтверджено загибель щонайменше 19 людей. Серед них – дві дитини. Госпіталізовано 38 людей, з яких – шість дітей та вагітна жінка. Одна дитина, яку дістали з-під завалів, знаходиться в комі. Ще 8 звернулися за медичною допомогою. З-під завалів врятовано 8 людей. У багатоквартирному будинку повністю зруйновано цілий під’їзд. Рятувальні роботи тривають.
2 липня на території Одеської області оголошено днем жалоби.
Фото з веб-сайту СБУ.



