Скерувано до суду обвинувальний акт стосовно ексначальника департаменту Нацполіції

Офіційний сайт НАБУ інформує, що 12 травня 2022 НАБУ і САП скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника департаменту вибухотехнічної служби Нацполіції України, викритого на одержанні 980 тис. грн неправомірної вигоди та подальшій її легалізації, а також стосовно директора ТОВ, який і надав неправомірну вигоду. Дії експосадовця кваліфіковано за ч.4 ст. 368, ч.1 ст. 209 КК України, а керівника ТОВ — за ч. 3 ст. 369 КК України.
Зазначається, що, відповідно до даних слідства, колишній очільник Департаменту НПУ, володіючи інформацією про реальні потреби підрозділів у закупівлі обладнання, організував разом зі знайомим йому керівником приватної компанії восени 2016 року закупівлю такого обладнання та спеціальних костюмів для потреб підрозділу НПУ в Луганській області. В результаті закупівлі НПУ сплатила 3 млн грн, із яких приватний підприємець перерахував 980 тис. грн нібито за юридичні послуги (які насправді не надавалися) компанії, кінцевим бенефіціаром якої, як з’ясувало слідство, був на той момент чинний посадовець НПУ.
Читайте також
—
Вбивство з використанням метадону військовослужбовця на замовлення спецслужб рф : підозрюється 17-річна мешканка Бердичева

Завершено слідство щодо високопосадовців Державної податкової служби України, зловживання яких спричинило 147 млн грн збитків

Обвинувальний акт стосовно керівниці депутатської фракції у Верховній Раді України спрямовано до суду
