Мін'юст відстоює позицію щодо законності звільнення посадовиці-громадянки рф
· 08:07

Міністерство юстиції у суді протистоятиме поверненню на посаду екс-чиновниці, яка, за даними СБУ, добровільно отримала російське громадянство.
Шлях до поновлення на посаді колишнього керівника одного з Управлінь Міністерства юстиції у Київській області відкрив Верховний Суд, - повідомляється на сторінці міністерства у ФБ.
Зазначається, що 9 січня колегія суддів Касаційного адміністративного суду ВС скасувала Постанову Шостого апеляційного адміністративного суду про законність звільнення громадянки рф з посади державної служби (текст Постанови — за посиланням.
Справа направлена на новий розгляд до Шостого апеляційного адміністративного суду.
Мін’юст наголошує, що в матеріалах справи наявні документи, які свідчать про добровільне набуття колишнім державним службовцем Міністерства юстиції громадянства країни-агресора.
За інформацією Служби безпеки України, 13 березня 2014 року посадова особа міністерства прибула до міста Ялта (АР Крим) де зареєструвала своє місце проживання. Після початку тимчасової окупації, чиновниця повторно відвідала Крим, де на підставі раніше здійсненої реєстрації отримала паспорт громадянки рф. Під час перебування в АР Крим, за даними СБУ, екс-посадовиця мала контакти зі співробітниками ФСБ РФ.
Шлях до поновлення на посаді колишнього керівника одного з Управлінь Міністерства юстиції у Київській області відкрив Верховний Суд, - повідомляється на сторінці міністерства у ФБ.
Зазначається, що 9 січня колегія суддів Касаційного адміністративного суду ВС скасувала Постанову Шостого апеляційного адміністративного суду про законність звільнення громадянки рф з посади державної служби (текст Постанови — за посиланням.
Справа направлена на новий розгляд до Шостого апеляційного адміністративного суду.
Мін’юст наголошує, що в матеріалах справи наявні документи, які свідчать про добровільне набуття колишнім державним службовцем Міністерства юстиції громадянства країни-агресора.
За інформацією Служби безпеки України, 13 березня 2014 року посадова особа міністерства прибула до міста Ялта (АР Крим) де зареєструвала своє місце проживання. Після початку тимчасової окупації, чиновниця повторно відвідала Крим, де на підставі раніше здійсненої реєстрації отримала паспорт громадянки рф. Під час перебування в АР Крим, за даними СБУ, екс-посадовиця мала контакти зі співробітниками ФСБ РФ.
Поділитись:



