Одеса готується до оксамитового сезону
· 16:42

В Одесі та Одеській області починають підготовку до пляжного сезону.
"Відкриваємо море до оксамитового сезону". – написав голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
Зазначається, що теракт росіян на Каховській ГЕС зірвав початок пляжного сезону в Одесі. Проте станом на сьогодні, якість води у Чорному морі стабілізувалася та відповідає всім санітарним нормам.
Голова Одеської ОВА підписав розпорядження щодо підготовки доступу людей на пляжі.
До 17:00 10 серпня Одеська, Білгород-Дністровська та Ізмаїльська РВА мають провести відповідну підготовку пляжів та подати акти про готовність до Одеської ОВА. Ті, хто не встигнуть, можуть подати пізніше.
Також він вказав про заходи безпеки, тому пляжі мають бути обладнані:
- захисними сітками, що унеможливлюють потрапляння мін
- спостережно-рятувальними постами
- буями
- засобами гучного мовлення
- наявними поблизу укриттями
Поділитись:



