Президент України зустрівся з Генсеком Ради Європи

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Генеральним секретарем Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич, - повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.
Володимир Зеленський подякував за те, що Рада Європи стала першою міжнародною організацією, яка виключила росію зі свого складу за її дії.
Президент України закликав Раду Європи докласти всіх можливих зусиль для того, щоб зупинити незаконну депортацію росією громадян України з тимчасово окупованих районів і зон бойових дій, а також спільно з іншими міжнародними партнерами забезпечити вивезення українців з території країни-агресора.
Сторони також обговорили ініціативи щодо створення групи юридичних експертів, які надаватимуть сприяння Офісу Генерального прокурора, а також започаткування нової онлайн-платформи Cities4Cities для підтримки місцевих громад в Україні.



