В електронному документі (Резерв ID) автоматично відображатиметься фото власника
· 09:21

Міноборони повідомляє про оновлення застосунку Резерв+: відтепер в електронному документі (Резерв ID) автоматично відображатиметься фото власника.
Для цього достатньо оновити застосунок до останньої версії та документ у ньому.
Фото з’явиться лише у користувачів, які мають біометричний паспорт. Резерв ID без фото має таку ж юридичну силу, як і Резерв ID з фото.
Міноборони зазначає, що у найближчі дні, через високе навантаження, фото може підтягуватися довше. Якщо цього не сталось протягом кількох днів — скористайтесь функцією «Виправити дані онлайн» у меню застосунку.
Джерело: вебсайт Міноборони.
Поділитись:



