ВПО можуть без паспорта отримувати соцпослуги та виплати
· 13:57

З 15 липня внутрішньо переміщені особи можуть ставати на облік, реєструватись та отримувати допомогу від держави навіть без наявності паспорта – на підставі довідки від Державної міграційної служби (ДМС) чи через застосунок Дія, - повідомляє Урядовий портал.
ВПО можуть надати довідку ДМС чи використати електронну версію паспорта – єДокумент. Довідку про те, що особа звернулась за оформленням паспорта, можна отримати в центрах надання адміністративних послуг, територіальних органах, підрозділах чи підприємствах ДМС.
Поділитись:



