ВРУ проголосувала за Омбудсмена
· 13:38

Верховна Рада України проголосувала (250 голосів "за") за призначення на посаду Уповноваженого Верховної ради України з прав людини Дмитра Лубінця, - повідомляє телеграм-канал ВРУ.
Зазначається, що Дмитро Валерійович Лубінець довгий час очолював профільний комітет у Верховній Раді України та глибоко розуміється на проблематиці захисту прав та свобод людини і громадянина. Також новий Омбудсмен має ідеї, як удосконалити парламентський контроль у такій важливій для держави сфері.
Зазначається, що Дмитро Валерійович Лубінець довгий час очолював профільний комітет у Верховній Раді України та глибоко розуміється на проблематиці захисту прав та свобод людини і громадянина. Також новий Омбудсмен має ідеї, як удосконалити парламентський контроль у такій важливій для держави сфері.
Поділитись:



