Запрацювала платформа для збору інформації про збитки аграрного сектору
· 08:09

Урядовий портал повідомляє, що асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» за підтримки Мінагрополітики створила електронну платформу для збору інформації про завдані збитки аграрному сектору України.
Зазначається, що за допомогою цього інструменту суб’єкти господарювання (фермери, господарства, сільгосппідприємства) можуть подати заявку та повідомити про завдані їм збитки для опрацювання органами державної влади з метою подальшого відшкодування та компенсацій.
Види майна, які можна фіксувати, як зруйновані, викрадені чи пошкоджені:
- земельні ділянки;
- інфраструктурні об’єкти;
- сільськогосподарська техніка;
- вантажні та легкові автомобілі;
- запаси ресурсів;
- обладнання та устаткування;
- продукція тваринництва та рослинництва:
Зафіксувати збитки можна за посиланням: https://damagedagro.in.ua/
Поділитись:



