Запустили телеграм-бот для розшуку російських активів
· 06:12

В Україні запустили телеграм-бот для розшуку російських активів - @RuAssetsBot. Про таку спільну ініціативу Міністерства внутрішніх справ України та народного депутата, члена колегії МВС Галини Янченко, - повідомляє Урядовий портал.
Розробники закликають повідомляти про власність підсанкційних росіян аби в майбутньому ця інформація була опрацьована правоохоронними органами і активи були стягнуті на для відновлення економіки України.
Повідомлення через @RuAssetsBot будуть абсолютно анонімними.
Поділитись:



